Słodkie krówki
  • Któż z nas nie lubi czasem sięgnąć po coś słodkiego? Szukamy w szafkach, w torebce, w kieszeniach płaszcza. I nagle znajdujemy. Jest! Nasza wymarzona krówka. Dla wielu przypomina to smak z dzieciństwa, kiedy to dziadek wyciągał z kieszeni garść krówek i wołał do siebie wszystkie wnuki, które ochoczo zbiegały się z każdego zakamarka wielkiego domu. Pyszny smak ciągnącego się wnętrza, otulony w kruchy wierzch cukierka sprawia, że ten, kto je tego cukierka, jest w stanie na chwilę zatrzymać się w pędzącym do przodu świecie.

    Jednakże krówki mogą mieć także inne zastosowanie, oczywiście oprócz bezdyskusyjnego waloru smakowego. Są np. idealnym prezentem dla gości weselnych danym w podziękowaniu za przybycie na uroczystość. W Internecie znaleźć możemy różnego rodzaju opakowania na krówki weselne. Na papierku napisać możemy imiona pary młodej i datę ich ślubu. Wszystko zależy od naszej inicjatywy.

    Ciekawym pomysłem są także krówki reklamowe. Właściciele mogą umieszczać na papierkach nazwy swoich firm, czy też numery telefonów. Czasem spotkać możemy także krówki z logo danej firmy, czy też instytucji.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!