Dor Group - Developer Warszawa
  • DOR GROUP działa na polskim rynku od 1999 roku. Ich główne pola działania to budownictwo komercyjne i mieszkaniowe. Oferty proponowane przez firmę są zawsze dostosowane do oczekiwań klientów. W swoich projektach DOR GROUP stawia na funkcjonalność i estetykę. Klienci są pewni inwestycji, ponieważ firma posiada solidne zaplecze finansowe. Skrupulatnie i świadomie pozyskani kontrahenci gwarantują wysoką jakość wykonania każdego projektu.

    Flagową ostatnio inwestycją są nowe mieszkania na warszawskim Bemowie w ramach osiedla Bemowo Park. Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach Fortu Blizne, przy ul. Łokuciewskiego. Bliskość wielu punktów komunikacyjnych i usługowych, czyni tą lokalizację atrakcyjną. W ramach Mieszkania Bemowo inwestycji mamy do wyboru mieszkania o różnych, mniejszych i większych metrażach. Dla mieszkańców dostępna będzie sala fitness. Jeśli więc chcemy kupić mieszkanie na Bemowie, warto zainteresować się ofertą DOR.

    Firma podejmuje współpracę z bankami, dzięki czemu do klienta może podejść w sposób kompleksowy. Na miejscu można sprawdzić zdolność kredytową i porównać oferty banków. Do zrealizowanych projektów DOR GROUP należą już kompleks Wilanów Residence, mieszkania Bemowo zgromadzone w inwestycji „Nad Jeziorem” a także „Anielin Park” i luksusowa „Szucha Residence”.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!